Hotel Imperial IH, Elbasan, AL
Hotel Imperial IH Elbasan Accommodations
Hotel Imperial
Hotel Imperial IH Services & Amenities
Hotel Imperial IH Dining & Entertainment
Calendar of Events
Hotel Imperial IH Meetings
Hotel Imperial

Hotel Imperial IH Map & DirectionsReserve NowHotel Imperial IH Email OffersHotel Imperial IH Contact Us

Kordinatat: L 235689 ; G 124578

Click here to select a check-in date
Best Rate Guarantee
Hotel Imperial IH, Elbasan, AL

MREKULLIA eshte prane

Tani te gjithe e dine - ne Elbasan ka nje hotel te ri : IMPERIAL IH. Ai nuk eshte nje hotel do si do. Eshte nje hotel i nivelit me te larte. Holli madheshtor - kupola, salla e qendrimit, pishina, sauna, banjo turke, 2 bare, 2 restorante, dhomat luksoze, suitat, diskoteka, salla e mbledhjeve, palestra, parkingu dhe kinemaja jane ambjentet e ketij hoteli te ndertuara me shume shije, gusto dhe shume para. Qilima te kushtueshem arredojne kalimet e korridoreve dhe hollit qendror. Kemba mbeshtetet butesisht dhe hapat nuk degjohen. Para se te arrish tek reception duhet te kalosh nen kupolen madheshtore te hyrjes. Mbetesh me goje hapur : 500 m2 pa asnje shtylle. Jemi ne Dubai ? Jo. Jemi ne Elbasan. Ekzaktesisht ne hyrje te qytetit pak metra larg ures se zaranikes, ne shpine te ullishtes se qytetit. Ne reception na presin me buzeqeshje e me shume edukate na shoqerojne ne viziten tone.

Hoteli Imperial IH ka ne dispozicion 45 dhoma, nga te cilat 17 jane teke 20 jane dopio dhe 8 suita. Te gjitha dhomat jane pajisur me dush, banjo,Tel, TV, parquet dhe suitat kane hidromasazhe. Gjithashtu hoteli ofron per klientet edhe banjon turke pa pagese.

Discoteca me impiant modern ndricimi dhe superaudio eshte e hapur per cilindo qe deshiron te kaloje mbremjet prane ambjenteve te Imperial IH

Hoteli ka nje nga salle takimesh ( meeting ) me nje kapacitet 200 persona, impiant audio dhe video te integruar.

Restoranti gatuan mire, thjeshte e me gusto te ndryshme. Cmimi : shume i mire.